środa, 20 listopada 2013

Ekspresowa wymianka czyli Turbo Mikołaj :)

Nastał i dla mnie czas mojej pierwszej blogowej wymianki.
Asia chwaląc jedną z moich prac wyraziła ubolewanie, że nie posiada w swoim skarbczyku żadnych sutaszowych kolczyków a ponieważ ja od dawna jestem wielką fanką jej biżuterii a zwłaszcza cudownych wyplatanych z Toho 15 pierścionków to szybciutko umówiłam się z nią na wymiankę :)
Kilka maili, żeby wybadać co kto lubi i już wkrótce zapukał do mych drzwi przyspieszony Mikołaj odziany w granatowy mundur Poczty Polskiej :)

A w kopercie ON.
MÓJ WŁASNY, CUDOWNY, PRZEŚLICZNY PIERŚCION OD SILVER AGUTI :D
Żeby nie było mu smutno w długiej podróży Asia dorzuciła jeszcze hojnie przydasiów :)

Wszystkich zatrwożonych lub mających wątpliwość po obejrzeniu ostatniej foty informuję, że posiadam kciuk (a nawet dwa ale rozłożone symetrycznie na obie górne kończyny) jednak był on w trakcie sesji wyjątkowo nieśmiały :D

Zgodnie z życzeniem Asi pofrunęły do niej kolczyki z posta Turkusem w jesień a po rozpoznaniu gustu obdarowanej jako niespodziankę dodziergałam jeszcze pierścionek z kulką szkła weneckiego.

Asiu, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za tak przyjemną i udaną (mam nadzieję w obie strony) wymiankę. Pierścionek nosi się świetnie choć przyznam szczerze, że jak na razie to głównie na niego patrzę, miziam i wzdycham :)7 komentarzy:

 1. To nie skromny pierścionek, ale pierścień godzien królowej :) Piękny! Wymieniłyście się dziewczyny przepięknymi rzeczami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak Kochane. Pierwsza wymianka a jaka udana :)

   Usuń
 2. no oczywiste, że wymianka i dla mnie jest udana :D kolczyki i pierścionek jeszcze nie trafiły do mojej szkatułki, tylko leżą na biurku i ciągle sobie na nie patrzę ^^

  OdpowiedzUsuń