czwartek, 21 listopada 2013

Nickel Factory

Jakoś tak się porobiło, że rozgrzebałam kilka prac na raz i końca nie widać bo a to czegoś mi brakuje a paczka z zaopatrzeniem nie może do mnie dotrzeć (wrrrr :/) a to znowu chwilowo straciłam serce do jakiegoś projektu w połowie pracy nad nim. Nielicznych skończonych dziergadełek nie mogę opublikować bo są prezentami gwiazdkowymi.
W ramach oddechu od sutaszu postanowiłam więc dokończyć jedną z takich "rozgrzebek".
Sięgnęłam na samo dno pudła i wyciągnęłam sznur leżakujący tam chyba od maja.
Wystarczyło doszyć kilka koralików wokół kaboszonów z hematytu i wkleić końcówki i lśniący niklem i aluminium, elegancki naszyjnik gotowy. Do kompletu sto lat temu wyplecione ale dotąd nie publikowane wachlarzyki wg. nieocenionej Weraph.

16 komentarzy:

 1. Przepiękny i bardzo elegancki. Ja odczuwam kompulsywną potrzebę zakończenia jednego zanim zabiorę się za drugie, i zazdroszczę wszystkim, którzy mogą coś odłożyć na bok!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. No ja niestety jak stracę zapał to mam blokadę i muszę odłożyć daną pracę i zrobić coś nowego a potem ewentualnie wrócić :)

   Usuń
 2. Piękny!
  Widzę, że nadajemy na podobnych falach, bo ja właśnie kończę twór w podobnej konwencji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio bylo u mnie tak kolorowo, że przydała się ta chwila wyciszenia :)

   Usuń
 3. Niesamowity, będę trzymać za niego kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny komplet, naszyjnik wygląda niesamowicie, fajną ma formę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ależ piękny! Bardzo elegancki i taki.... uspokajający, jak się na niego patrzy. Cudny! U mnie też leży parę takich rozgrzebałek, ale jakoś póki co nie mam do nich serca. Muszą swoje odleżeć ;) Trzymam mocno kciuki za ten boski naszyjnik! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Kasiu. U mnie ostatnio burzliwy czas więc chyba sobie na niego trochę popatrzę dla uspokojenia :)

   Usuń
 6. Komplet wyszedł Ci śliczny. Sam naszyjnik to rarytasik:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny! Majestatyczny! ..i jaki czysty w formie! Powodzenia w konkursie! :)

  Wstyd się przyznać, ile u mnie zalega takich rozpoczętych prac. W moim wypadku jednak brak ukończenia danej pracy - oznacza za każdym razem brak weny. Mam projekty, które tak nabierają "mocy prawnej" już z kilka lat :) Muszę zacząć brać z Ciebie przykład!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Ja nawet sobie nie zdawalam sprawy ile rozgrzebek leży w kącie. Niektóre z samych początków zabawy z rękodziełem a co za tym idzie raczej do recyklingu niż do dokończenia ale jakoś nie mam sumienia ich zutylizować :)

   Usuń
  2. Rany.. Skąd ja to znam :)) Mam identyczne wątpliwości: kończyć, czy może lepiej poświęcić czas na coś innego, w sensie nowego :)))
   Ale przeglądając stare nieskończone prace mogę obiektywnie stwierdzić, że moja technika z czasem się nieco doskonali. Pewnie dlatego jeszcze ich nie wyrzuciłam :)

   Usuń
 8. Cudowny! A co do niekończenia prac jestem mistrzynią ;)
  Ciągle chciałabym rozpocząc coś nowego, gdy zobaczę nowy wzór :)
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń